Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Bezpieczeństwo zakupów, dokonywanych przez naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by wszystkie transakcje przebiegały szybko, sprawnie i bezproblemowo.

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

W celu zapewnienia naszym Klientom obsługi zamówień na najwyższym poziomie, płatności realizowane w naszym sklepie obsługiwane są przez firmę BlueMedia. Transakcje obsługiwane przez BlueMedia odpowiadają najwyższym standardom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych wraz z sprawdzoną platformą zakupową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są dodatkowo w oparciu o technologię SSL.

BEZPIECZNE WYSYŁKI

Szczególną uwagę poświęcamy procesowi bezpiecznej wysyłki towarów - lampy umieszczamy w odpowiednich kartonach, które wypełniamy styropianem w celu stabilizacji podczas transportu, a dodatkowo uzupełniamy folią bąbelkową. Wszystko po to, by nasi klienci otrzymywali towary w idealnym stanie. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku, w tym z liderem w branży - DHL. Szybka i bezpieczna wysyłka jest dla nas priorytetem!

MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZANIA PRZESYŁEK PRZY KURIERZE

Towary wychodzą od nas w nienaruszonym, fabrycznym stanie, lecz dla własnego bezpieczeństwa prosimy o sprawdzenie przesyłki przy kurierze. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy poprosić kuriera o protokół szkody i go szczegółowo wypełnić, uwzględniając dokładny opis uszczerbek - bez tego dokumentu nie można domagać się odszkodowania. Protokół służy jako niezbędny dokument do reklamacji.

BEZPIECZNY ZWROT TOWARU

Jako jedni z nielicznych umożliwiamy naszym Klientom bezproblemowy zwrot towaru w terminie do 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Szczegółowy opis w zakładce "Procedura zwrotu".

PRZEJRZYSTOŚĆ INFORMACJI

Na naszej stronie internetowej udostępniamy pełne i szczegółowe informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o firmie Bellegra. Działamy jawnie, a nasze relacje z klientem budujemy na szczerej współpracy.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. U nas masz pewność, iż nigdy nie zostaną one udostępnione osobom trzecim - wszelakim SPAMOM mówimy NIE! Dodatkowo, jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy wszystkie twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży - wystarczy powiadomić nas o tym w osobnym mailu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl